Türkçe English100.000 Saati Aşan Ömür

Üretimizde kullandığmız yüksek kaliteli  LED lerin normal koşullarda çalıştırılması durumunda 80.000 saati bulan ömrü,  tasarımlarımıza yansıttığımız ısısal yönetim teknikleriyle bu ömrün çok daha üzerine çıkmaktadır. Bu süre sürekli kullanımda  9 yıldan daha uzun bir zamana karşılık gelmektedir.

Renk Özgürlüğü

Üretimimizde olan sabit renkli LED'lerin dışında RGB LED teknolojisi  kullanarak renk spektrumundaki tüm renkler elde edilebilmektedir. Bu ise kullanım yerinin algısının istenildiği zaman, birkaç tuşa basılarak veya belirli bir döngü içerisinde değiştiriebilmesine olanak vermektedir.

Gelişen Aydınlık Verimi

DMX sistemleriyle uyumlu olan bu LED'ler ile, ışığın profesyonel kullanıcılar tarafından ses ve sahne sistemlerinde kontrol edilmesi mümkün olmaktadır.

Klasik aydınlatma yöntemlerinde günümüzde 120 lm/W olan verim değeri, son yıllarda yapılan araştırmalar sonucu LED'lerde de yakalanmıştır ve yukarı yönde artan bir ivmeyle  her geçen gün  yükselişine devam etmektedir.

Dayanıklılık

LED'ler cam gibi kırılacak malzemelerden yapılmadıklarından diğer aydınlatma yöntemleriyle kıyasladığımızda  fiziksel darbelere ve çevresel etkilere karşı daha dayanıklıdırlar. Bu dayanım LED'lerin kullanım alanlarını gelişmesine arttırıcı bir etki yapmaktadır.