Türkçe EnglishSORUMLULUKLARIMIZ;

İDE ELEKTRİK, sahip olduğu etik değerler gereği, faaliyet yürüttüğü her alanda, tüm yasal ve ahlaki gerekliliklere uymaya ve mümkün olanın daha iyisini yapmaya kararlıdır. Kurumsal bir marka olma hedefi doğrultusunda, sürdürülebilir bir yaşam için çevresel değerler başta olmak üzere, ahlaki ve yasal sorumluluklara kurumsal ve bireysel olarak uymak zorundadır ve bu konuda tolerans göstermemektedir.


Bu gayede tüm faaliyet alanlarımızda görevi ne olursa olsun birlikte çalıştığımız ekip arkadaşımızın takım olma ruhunu benimsemesi ve bireysel gelişimleri için imkanlar yaratılmasının, toplam kalitenin vazgeçilmezi olacağına inanıyoruz.

Çalışanları, sorumlu iş anlayışına sahip olan İde Elektrik’i layıkıyla temsil edebilmek için yasalara, şirket içi kurallara ve iş düzenlemelerine uyar ve içinde bulundukları toplumun gelişmesi için çalışır. Firma yöneticileri şeffaflık, kişisel güvenilirlik ve karar alma mekanizmalarında sorumlu davranma kültürüne aktif bir şekilde katkıda bulunur. İde Elektrik’in her kademedeki çalışanları, etik değerlerin önde olduğu bir yaklaşımla, iş sonuçlarının hiçbir zaman etik kurallar ve kalite politikalarına uygunluğunun önüne geçmemesi için çaba gösterir.